Odkurzacz centralny Tecno R-Evolution jest wyposażony w zaawansowany system separacji zanieczyszczeń, który wykorzystuje stożkowy filtr aluminiowy z dużą powierzchnią filtracji oraz elektrostatyczną kontrolą ładunku elektrostatycznego na jego powierzchni.

Odkurzacz Centralny Sistemair R-Evolution

Jednostka z EC9

Jednostka centralna

Jednostka Centralna Tecno R-Evolution

Zaawansowana filtracja zanieczyszczeń

Odkurzacz centralny wyposażony w zaawansowany system separacji zanieczyszczeń, który wykorzystuje stożkowy filtr aluminiowy z dużą powierzchnią filtracji oraz elektrostatyczną kontrolą ładunku elektrostatycznego na jego powierzchni.

Dodatkowo, odkurzacze TECNO R-evolution mogą być wyposażone w standardowo oferowane worki papierowe dla łatwiejszego wyrzucania zebranych zanieczyszczeń (system BI-VAC). Elektroniczny system kontroli pracy odkurzacza na bieżąco weryfikuje parametry urządzenia, sygnalizując zużycie filtrów lub zapełnienie zbiornika.

Rozbudowany panel sterujący, również w języku polskim, pozwala na wstępne ustawienie parametrów serwisowych przypominających o konieczności kontroli jednostki centralnej. Dodatkowy panel informacyjny jednostki centralnej może być zamontowany w dowolnym pomieszczeniu, dzięki czemu bieżące informacje o stanie odkurzacza dostępne są bez konieczności zaglądania do miejsca montażu urządzenia. OdkurzaczeTECNO R-evolution wyposażone są w gniazdo ssawne w obudowie, które można wykorzystać w cyklonicznym trybie filtracji. Jednostki centralne przystosowane są do podłączenia instalacji zarówno po lewej jak i prawej stronie urządzenia.

Odkurzacz Centralny SistemAir R-Evolution

W skład zestaw ElektroComfort z wężem o długości 9 metrów wchodzą : 

  • wąż giętki o długości 9 metra
  • niklowana rura teleskopowa
  • uchwyt wraz z włącznikiem
  • ssawka podstawowa
  • ssawka uniwersalna Comfort + !
  • ssawka do wykładzin
  • ssawka do kurzu
  • ssawka szczelinowa
  • wieszak oraz praktyczny worek na ssawki

 

Poznaj inne technologie i odkurzacze SistemAir

Zestaw sprzątający FLISY

Zestaw sprzątający Flisy to rewolucja w świecie odkurzaczy centralnych ...

Odkurzacz Tecno Prime

Odkurzacz centralny Tecno Prime to ...

Odkurzacz Tecno Style

Odkurzacz centralny Tecno Style to ...

Scroll to Top