Odkurzacz centralny Tecno Prime, to pierwszy na świecie odkurzacz wyposażony w panel dotykowy, wzorem z najnowszych telefonów komórkowych.

Odkurzacz Centralny SistemAir Tecno Prime

Jednostka z EC9

Jednostka centralna

Jednostka Centralna Tecno Prime

Odkurzacz Centralny Tecno Prime
Dotykowy i niezawodny

Po raz pierwszy raz, jednostka centralna połączona jest z internetem za pomocą Air Cloud, osobistego asystenta do konserwacji i pełnej 6-letniej gwarancji. 

Wyświetlacz dotykowy, podwójny wybór filtracji i system filtrów o niskich wymaganiach konserwacyjnych

 

Odkurzacz centralny Tecno Prime, to pierwszy na świecie odkurzacz wyposażony w panel dotykowy, wzorem z najnowszych telefonów komórkowych, pozwalający na odczyt podstawowych parametrów urządzenia oraz informacje o rzeczywistym podciśnieniu panującym w instalacji. Tecno Prime, to również pierwszy na świecie odkurzacz centralny z możliwością podłączenia do Internetu, co pozwala na uzyskanie informacji o kondycji urządzenia wprost ze smartfona wraz ze zdalną diagnostyką urządzenia.

Odkurzacze centralne Tecno Prime wykorzystują system podwójnej filtracji zassanych zanieczyszczeń, wstępnej separacji cyklonicznej oraz wtórnego elektrofiltra stożkowego HEPA, wyposażonego w innowacyjny system kontroli ładunku elektrostatycznego na jego powierzchni. Tecno Prime to bezobsługowa jednostka centralna, która w połączeniu z akcesoriami do sprzątania wykorzystującymi bezprzewodowe systemy komunikacji jest najnowocześniejszym odkurzaczem centralnym. Wszystkie odkurzacze centralne Sistem-air posiadają system łagodnego startu ilnika, który przedłuża jego żywotność i nie powoduje wahnięć napięcia w elektrycznej sieci zasilającej. Odkurzacze Tecno Prime standardowo dostarczane są z elastycznymi elementami przyłączeniowymi do instalacji centralnego odkurzania oraz opcjonalnym system montażu dodatkowy h jednorazowych worków na śmieci (system BI-VAC).

 

Poznaj inne technologie i odkurzacze SistemAir

Zestaw sprzątający FLISY

Zestaw sprzątający Flisy to rewolucja w świecie odkurzaczy centralnych ...

Odkurzacz R-Evolution

Odkurzacz centralny Tecno R-Evolution to ...

Odkurzacz Tecno Style

Odkurzacz centralny Tecno Style to ...

Scroll to Top